KONST / Litografier / Färglitografi 12422046
nr 1242 2046
Färglitografi
2 st, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholm, 290-upplaga, signerad. Motivet: 28x40
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:51:19
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
18 mar